گالری محصولات

محصولات کودک و نوجوان

این مجموعه شامل مبلمان کودک و نوجوان مانند مبل ، میز و صندلی متناسب با کودکان و نوجوانان می شود که قابل استفاده در منازل، مهدکودک ها، پیش دبستانی ها ، مدارس و موسسات آموزشی کودکان می باشد.
توجه داشته باشید یکی از مسائلی که در آموزش اهمیت زیادی دارد وجود مبلمان متناسب با کودک و نوجوان است .

صندلی

صندلی یکی از لوازمی است که باید در طراحی و ساخت آن حتما استانداردها و نکات ایمنی و حفاظتی رعایت شود.
اگر این استانداردها و نکات ایمنی رعایت نشود، باعث ایجاد امراضی از قبیل: کمردرد، پادرد و ناراحتی‌های عضلانی و اختلال در سلامتی جسمی می‌شود.
ما در این مجموعه با جمع آوری انواع مدل صندلی از بهترین برندها تلاش کرده ایم به کمک مشتری عزیز صندلی مناسب با طراحی ارگونومیک را معرفی کنیم .

میز

امواع میز کار با کاربرد های تحریر - منشی - کانتر -  کارشناس - مدیریت و... 

مبلمان تخت خوابشو

فضای کوچک آپارتمان ها باعث شده با تغییر بعضی از لوازم استفاده بهینه ای از فضا داشت. مبل های تختخوابشو مهمترین تغییرات برای استفاده مناسب از فضای اتاق خواب هایی است که این روزها کتابخانه و لوازم ضروری دیگری را در خود جا داده است.با مبلهای تخت خواب شو در واقع شما هم یک دست مبل شیک دارید و هم تخت خواب نرم . کاربردها و مدلهای متنوعی دارند .

مبل

مبل امروزه یکی از ملزومات منزل و محل کار شما به شمار می آید.حال انتخاب از مدل های مختلف مبل موجود در بازار و یا بررسی این دسته از محصولات یکی از دغدغه های بسیار اساسی در نظر گرفته می شود. بادوام در این بخش از محصولات خود تلاش کرده تا مبلمان منزل را در دسته های مبل راحتی ، مبل استیل ، مبل کلاسیک در نظر گیرد تا شما بتوانید با ذهنی باز تر به بررسی و انتخاب مبل خود بپردازید

کتابخانه ، قفسه و بوفه

به جراعت می توان گفت یکی از لوازم فراموش شده در دکوراسیون خانه های امروزی قفسه کتاب می باشد که بیشتر به دلیل کمبود فضای موجود و کوچک شدن آپارتمان های امروزی استفاده از آن ها نادیده گرفته می شود. به همین منظور ما در بادوام  قفسه هایی را به شما پیشنهاد می دهیم که بتوانید به سادگی جای خالی این عنصر بی نظیر را دوباره در دکوراسیون داخلی تان پر کنید پس با ما همراه باشید.

فایل - کشو

فایل اداری یکی از تجهیزات مورد نیاز برای شرکت ها، ارگان ها و سازمان ها می باشد. با استفاده از فایل های اداری می توان به راحتی اسناد، مدارک، اوراق و پرونده ها را نگهداری کرد. وجود انواع فایل اداری در شرکت ها موجب نظم در کارها می شود. استفاده از فایل اداری نه تنها موجب راحتی امور اداری می شود، بلکه زیبایی خاصی را نیز به محیط شرکت می بخشد. به همین دلیل است که تولید کنندگان سعی می کنند تا در ساخت این فایلها از طرح های جدید و زیباتر استفاده کند. فایل های اداری اغلب به صورت کشویی طراحی می شوند. البته تعداد کشوهای آن به سفارش مشتریان بستگی دارد. طراحان و سازندگان با سابقه فضا گویا، به منظور زیبایی بیشتر انواع فایل های اداری , فایل اداری فلزی و فایل بایگانی را معمولا هم ارتفاع با میز در نظر می گیرند و اغلب فایل های دو، سه و چهار کشویی طراحی می کنند که بسیار در زیبایی و نظم دفاتر موثر می باشد.